indir.com Artık Evrensel

Türk girişim şirketlerinde biri olan İmza İnternet Teknolojileri’nin bünyesinde hayatına devam eden Türkiye’nin popüler yazılım, uygulama ve oyun indirme sitelerinden birisi olan indir.com artık dünya üzerinde evrensel dil olan İngilizce ile dünyaya açılıyor.


İmza İnternet Teknolojileri Yönetici Ortağı olan ve benim takip ettiğim Hasan Yaşar “Özellikle Türk girişimcilerin yurt dışına yönelik yazılımlarına ve uygulamalarına öncelik veriyoruz ve yabancı pazarlarda tanıtılmalarına katkı sağlamayı istiyoruz. Türk yazılım ve oyun sektörü yurt dışında ne kadar gelişirse, tüm sektörlerimizin bundan o kadar fayda sağlayacağını düşünüyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

2011 yılında yayın hayatına başlayan indir.com, 21 Aralık 2018 tarihinde ise en.indir.com adresinde İngilizce olarak yayın hayatına başladı. Bir süredir İngilizce yayın yapmak için hazırlık yapan indir, şimdiden 1.000’in üzerinde İngilizce içeriği sahip ve kısa bir zaman içinde bu sayıyı 20,000’e çıkarmayı hedefliyor.

Artık Türkiye’nin popüler download sitelerinden biri olan indir.com global download sitelerinden birisi olma yolunda adım atmıştır.

Bu cesaret gerektiren davranışlarından dolayı başta Hasan Yaşar olmak üzere tüm İmza İnternet Teknolojileri ailesini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın